איך לתקן BDI

לפני שעונים על השאלה איך לתקן BDI, חשוב קודם כל להביא מהו BDI. ובכן, מדובר על גוף אשר עורך רישום של מידע ודוחות אודות התנהלות פיננסית של כל אחד מאיתנו לאורך זמן. כל אדם פרטי, עסק, או חברה רשומים במאגר זה. לפי מידע זה, מחליטים גופים פיננסיים שונים למי להעניק אשראי או הלוואה ולמי לא. חברתנו מתמחה במחיקת רישום בידיאיי שלילי, מתקנת ומנקה BDI עבור לקוחות רבים, ומאפשרת להם לפתוח בדרך כלכלית חדשה. 

כאשר נתוני ה-BDI שליליים, אותה חברה, עסק, או אדם פרטי, יתקשו לקבל אשראי, משכנתא או הלוואה. לכן, חשוב ומומלץ לשמור על נתונים חיוביים לאורך זמן. מידע חיובי יאפשר לכם ליהנות מריביות נמוכות, הלוואה בתנאים נוחים, ועוד מגוון רחב של הטבות ואפשרויות. 

BDI שלילי: כיצד זה משפיע?

יותר ויותר אנשים מתעניינים בשנים האחרונות איך לתקן BDI. אך חשוב קודם להבין מה ההשפעה של בידיאיי שלילי. ובכן, בראש ובראשונה אדם פרטי או עסק, יתקשו מאוד לנהל אורח חיים ״נורמלי״, מהסיבה הפשוטה כי הבנקים וחברות האשראי יסרבו ברוב המקרים להעניק לו הלוואה, אשראי, כרטיס אשראי וכדומה. 

ניתן לראות כי בעקבות BDI גם חברות ליסינג פעמים רבות מסרבות לתת רכב בליסינג, משכירי דירות מסרבים להשכיר דירה לאותו אדם בעל בידיאיי שלילי, והרשימה עוד ארוכה. במקרים מסוג זה, נגזר על אותו אדם לעבוד באמצעות מזומן בלבד.  

 

מהו BDI שלילי?

למעשה, בידיאיי שלילי הוא מצב בו לאדם יש מידע ונתונים שליליים בדוח נתוני האשראי שלו. מצב כזה יכול לנבוע במקרה שאחד ממקורות המידע כגון הוצאה לפועל, בנקים, כונס נכסים וכדומה, מוסרים מידע שלילי לחברת ה-BDI, כאשר המידע השלילי נרשם במערכת ובדוח של אותו האדם. 

במילים אחרות, BDI שלילי למעשה מעיד על בעיה במצבו הפיננסי של הלקוח, או במוסר התשלומים. מידע מסוג זה יכול למנוע ממנו קבלת הלוואה או אשראי. עם זאת, יש גם בשורה טובה. רישום בידיאיי שלילי על פי חוק חייב להימחק לאחר שלוש שנים, כך שהתנהלות נכונה ותקנית לאורך זמן בהחלט יכולה להשפיע לחיוב. 

איך לתקן BDI שלילי? 

ראשית חשוב להדגיש כי ישנו הבדל ניכר בין BDI שלילי, לבין דירוג אשראי גבוה של חברת BDI. בדיקה של בידיאיי נעשית אך ורק על ידי תעודת זהות והיא אישית לכל אדם. למשל, אם לאותו אדם קיים תיק הוצאה לפועל אשר עוד לא נסגר מסיבה כזו או אחרת, אז יהיה לו BDI שלילי.  

כמו כן, אחת השיטות הפשוטות ביותר לתיקון של BDI הוא בחינה של הנתונים הקיימים במערכת. בדקו כי מדובר על מידע נכון ותקין, אשר נשמר על פי כל ההוראות והכללים. כיום, ישנן חברות רבות אשר מתמחות בתחום ומחזיקות עורכי דין מנוסים. 

אם כך, השיטה האפקטיבית והמהירה ביותר לתיקון של BDI שלילי היא על ידי עזרה, ליווי וייעוץ מטעם עורך דין אשר מתחמה בתחום. בעל מקצוע ידע בדיוק כיצד לכוון אתכם, לבדוק את הנתונים הקיימים, ולהצליב אותם עם המידע שיש לגביכם. לאחר בדיקה זו, ידע בדיוק מה לייעץ וכיצד לפעול על מנת למחוק רישום בידיאיי שלילי.  

כך תנקו את ה-BDI שלכם בקלות ובאפקטיביות

במקרה בו הבנק מסרב לתת לכם הלוואה, המשכנתא בריבית גבוהה במיוחד, חברת האשראי מסרבת להעניק לכם אשראי, סביר כי הסיבה לכך היא רישום שלילי של ה-BDI שלכם. כאמור, חברת BDI הינה חברה אשר אוספת את כל המידע והנתונים הפיננסים שלכם מגופים שונים כגון בנקים, כרטיסי אשראי, כונס נכסים והוצאה לפועל. 

כל המידע הזה למעשה נשמר במערכת, לפרק הזמן אשר מותר על פי חוק, ומועבר בצורה של דו״ח אשר נקרא דו״ח נתוני אשראי לבנקים השונים ולחברות האשראי. עם זאת, חשוב לזכור כי דוח בידיאיי הוא לא תמיד גזרת גורל, וניתן לשנות ולתקן אותו. 

אחת הדרכים היעילות ביותר לתיקון BDI שלילי היא פנייה לחברה אשר מתמחה בתחום. חברתנו הינה בעלת ניסיון ומוניטין רב בתחום, כאשר תחום ההתמחות המרכזי הוא מחיקת רישום בידיאיי שלילי עבור לקוחות רבים. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח אפשרות לשפר את חייו הכלכליים באמצעות תיקון BDI. 

 
איך לתקן BDI
איך לתקן BDI
מה היה לנו במאמר?

רוצה להתחיל דף חדש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע נוסף

מחיקת היסטוריה ב- bdi
פעולות לשינוי דירוג אשראי
מחיקת היסטוריה ב- bdi

כל אחד יכול למחוק את היסטוריית האשראי שלו. מה מרוויחים ממחיקה כזו ומה משמעותה? על כך ריכזנו כאןו מידע. אנו במשרד Clean BDI זמינים לתת

קרא עוד »
מחיקת רישום bdi
פעולות לשינוי דירוג אשראי
מחיקת רישום bdi

מחיקת נתוני אשראי היא אופציה קיימת זה מכבר. למרבה הפלא, אנשים רבים חושבים שהיא תביא את הפתרון לדירוג האשראי הנמוך על אף שהמצב הוא ממש

קרא עוד »
מחיקת נתוני אשראי
פעולות לשינוי דירוג אשראי
מחיקת נתוני אשראי

נתוני האשראי שלנו מצביעים בסופו של דבר על ההתנהלות הכלכלית שלנו. כולנו מנסים לשמור על התנהלות כלכלית תקינה. הבעיה היא שאירועים מתרחשים ולא הכל בשליטתנו.

קרא עוד »
איך למחוק את נתוני האשראי
פעולות לשינוי דירוג אשראי
איך למחוק את נתוני האשראי

לנתוני האשראי שלכם ישנן השלכות רבות. על פי הנתונים נקבע דירוג האשראי שלכם וכך, הדירוג משקף את מצבכם הפיננסי לכל גוף פיננסי. ניתן לשפר דירוג

קרא עוד »
איך לתקן בי די איי?
פעולות לשינוי דירוג אשראי
איך לתקן בי די איי?

על פי חוק נתוני האשראי כל נתוני האשראי על כל אזרח ישראלי נאגרים ונשמרים. כל אזרח מדורג על פי הנתונים המתקבלים עליו. אחת מלשכות האשראי

קרא עוד »
איך מנקים נתוני אשראי?
דוח נתוני אשראי
איך מנקים נתוני אשראי?

חוק נתוני האשראי שתוקן בשנת 2017 הפך את השקיפות הפיננסית לקלה יותר עבור הגופים הפיננסים. קל להם יותר לקבל מידע על נתוני האשראי שלהם וזו

קרא עוד »