באושר ובעושר – מה כרוך בניהול עושר?

להיות עשיר זה חלומו של כל אדם, אבל להיות עשיר זו גם אחת הדאגות הגדולות ביקום. איך דואגים לתחזוקת הכסף? איפה משקיעים אותו? איך מתכננים אותו לעוגה פיננסית מניבה? כיצד מאפשרים לו לתפוח ולהוסיף מזומנים, ולא רק לשבת בצד ללא תועלות? כל מה שרציתם לדעת על ניהול עושר.

 

הרקע לניהול אושר

הרקע לניהול עושר מקצועי
, מתחיל אי אז באירופה, בזמן בו העושר היה עובר מאב לבן בירושה, כאשר לא לכל בן יורש ועשיר היה את היכולות הפיננסיות והכישורים הנדרשים לצורך ניהול מרוויח של הכסף. וכידוע, הון שאינו מניב – הוא הון שמפסיד. מסיבה זו קמו להם ארגונים לניהול עושר, אשר גם בעת המודרניזציה העכשווית הם מתאימים את עצמם להווי הפיננסי ומאפשרים לבעלי ההון ראש שקט והשקעה בטוחה בכסף.

באושר ובעושר - מה כרוך בניהול עושר?

ניהול עושר ותכנון פיננסי

אחד האלמנטים המשמעותיים בניהול עושר, הוא סעיף התכנון הפיננסי. אם בעבר, התחום הפיננסי היה מוגבל למדי, כיום הוא מורכב ונושק לאינספור עולמות. מסיבה זו, נדרשת מומחיות יתר בכל מה שקשור לשליטה מובהקת ורחבה בכל הנושאים הפנסיוניים שקשורים הן לעסק והן למשפחה. רק למתכנן פיננסי יש את הכלים והיכולות להסתכל במבט מאקרו על כל המרכיבים של התוכנית הפיננסית, ולהשקיע את הכסף באפיק המרוויח ביותר.

 

איך תתכננו את הכסף שלכם?

לכל אחד יש חלומות כמוסים, אשר משתנים לחלוטין מאדם לאדם. אחד חולם על דיור מלא של כל בניו ונכדיו, השני מדמיין לעצמו חיים מלאי פינוק ושופינג, והשלישי רק רוצה לראות עוד ועוד שורות פלוס בחשבון הבנק. למעשה, המתכנן הפיננסי מעניק תשובה מדויקת לצרכים הספציפיים של כל לקוח ולקוח, תוך מענה רחב שנותן פתרון מידי ותשואה רחבה לטווח הקצר או הארוך, בהתאם לרצון של הלקוח.

באושר ובעושר - מה כרוך בניהול עושר?

מענה פיננסי הוליסטי

במהלך החיים ובמיוחד בחיים העסקיים, אנו נתקלים באנשים שהתחום הפיננסי הוא נר לרגליהם. במה שונה מהם המתכנם הפיננסי? חשוב לדעת, כי כל יועץ פיננסי אחר, מגיע מתחום הדיסציפלינה שלו. כלומר – יועץ השקעות בבנק, בוחן רק את כל מה שקשור למנויות ואגרות חוב, כאשר לעומת זאת סוכן ביטוח עושה סדר בכל מה שקשור לקרנות ביטוח והשתלמות.

לעומתם, המתכנן הפיננסי של תוכנית ניהול העושר, נותן מבט רחב והוליסטי על כל המרכיבים הפיננסיים ומתייחס אליהם כאל פאזל כאשר לכל חלק יש משמעות, וגם לסך החלקים כולם.

 

לסיכום

ניהול עושר, הוא הפתרון האולטימטיבי לכל מי שרוצה להרוויח מהכסף שלו כמה שיותר, בהתאם לצרכים ולרצונות האישיים. ניהול העושר כולל תכנון מערך פיננסי מקיף, אשר מתייחס לכל המרכיבים של תחומי הכסף וההון העצמי או העסקי, כאשר למתכנן הפיננסי יש את הכלים והמיומנויות להעניק מענה פיננסי הוליסטי, שלוקח את כלל הנתונים בחשבון, ומוביל לתוכנית הפיננסית המצליחה והמרוויחה ביותר, מבלי שהעול יהיה מוטל על בעל ההון.

באושר ובעושר - מה כרוך בניהול עושר?

מה היה לנו במאמר?
באושר ובעושר - מה כרוך בניהול עושר?
מידע נוסף
הזמנת דו"ח BDI
כללי

הזמנת דו"ח BDI

לכל אחד מאיתנו יש דירוג אשראי באמצעותו הוא יכול לראות מהי תמונת המצב המשתפת בעיני הבנקים ומוסדות המימון בישראל המעוניינים לקבל עליו מידע. את דירוג

קרא עוד »
איך מחושב דירוג אשראי
כללי

איך מחושב דירוג אשראי

לאחר תיקון חוק נתוני האשראי בשנת 2017, החל משרד האוצר לתפעל את מערכת נתוני האשראי באמצעותה כל אזרח ישראלי מעל גיל 18 מקבל דירוג אשראי.

קרא עוד »
מה מחירו של מחסן הגינה?
כללי

מה מחירו של מחסן הגינה?

מחסן גינה נחשב לפריט נחוץ בחצרות וגינות רבות ברחבי הארץ והעולם. אנחנו מצאנו את עצמנו לאחרונה תרים אחר מחסן גינה איכותי במחיר טוב שיספק לנו

קרא עוד »