האם ההשקעה בזהב באמת כדאית?

אי אפשר להתעלם מן העובדה כי בתקופה האחרונה רבים מסביבנו בוחרים להשקיע בזהב. הדבר גרם לנו לתהות בנושא ולבדוק האם ההשקעה הזו אכן כדאית? או שמא מדובר בטרנד שצפוי לחלוף בקרוב מן העולם? אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות את התשובה שגילינו בנושא.

 

האם השקעה בזהב היא כדאית כפי שנראית?

לא נלאה אתכם בפרטים ונציין מיד כי ערכנו בירור מעמיק בנושא שגילה לנו שהשקעה בזהב הינה כדאית. זה ידוע כי מחיר הזהב עולה לעיתים במצבי משבר או כאשר האינפלציה עולה. רבים בוחרים באפשרות השקעה זו דווקא בגלל שהזהב נחשב לבטוח במצבים שנחשבים למאתגרים מבחינה כלכלית.

כסף ונכסים מאבדים את הערך שלהם במצבים מסוג זה, בזמן שערך הזהב עולה או שהוא נשאר יציב. סיבה זו היא לא היחידה שגורמת לרבים להשקיע בזהב. אם אתם רוצים לדעת למה זו נחשבת להשקעה כדאית, עליכם להישאר אתנו ולגלות מה הן הסיבות הנוספות שגורמות לבהלה לזהב.

האם השקעה בזהב היא כדאית כפי שנראית

הסיבה ה – 1 להשקיע בזהב: הזהב שומר על העושר שלכם

במשך אלפי שנים הזהב נחשב למשאב בעל ערך. אנחנו לא מדברים על משהו זמני, אלא על תקופות רחוקות בתרבויות ובאימפריות שבאו ונעלמו מן העולם. להרבה אנשים היו בעבר מטבעות מסוגים שונים, אבל מי שהרוויחו בסופו של דבר מהמטבעות שהחזיקו במשך שנים ארוכות היו אלה שבחרו להשקיע במטבעות הזהב.

שכן, מדובר במטבעות בעלי ערך כספי גבוה שיכולים להימכר בקלות בכל מצב. אנו ממליצים לכם להיכנס אל הקישור הבא ולקרוא באופן מעמיק עוד יותר אודות מטבעות הזהב השונים: https://il.israelmint.com/buying-gold.

הסיבה ה – 1 להשקיע בזהב הזהב שומר על העושר שלכם

הסיבה ה – 2 להשקיע בזהב: בגלל שהוא יכול לעיתים להגן מפני אינפלציה שצפויה לבוא

זהב נחשבת להשקעה פופולרית מאוד בקרב אנשים שאיבדו את הביטחון בממשלה שלהם. מידע שצוין קודם לכן גרם לנו להבין כי הזהב יכול לשמר את הערך שלו גם במצבים שבהם צפויה להגיע אינפלציה.

 

הסיבה ה – 3 להשקיע בזהב: בכלל שהוא מאפשר לנו לגוון

יש מי שרואים בזהב כהשקעה נוספת ובטוחה. מדובר במי שמשקיעים בדברים הבאים:

  • אג"ח
  • מניות
  • פיקדונות בנקאיים ועוד

הזהב מאפשר להם לגוון את ההשקעות שיש ברשותם ולהפחית את הסיכון.

 

טיפ להשקעה נכונה

אי אפשר לכתוב מדריך שמציג את העובדות שמאחורי ההשקעה הכדאית בזהב מבלי לייעץ לכם להשקיע נכון. אנו מציעים לכם לפנות אל גורמים מוסמכים שיכוונו אתכם אל עבר מקורות ההשקעה המומלצים ביותר. אלו שיקנו לכם ביטחון ויאפשרו לכם בסופו של דבר להגיע לרווח המיוחל.

 

לסיום – תשקיעו בזהב, זה ישתלם לכם

עכשיו אתם כבר יודעים כי השקעה בזהב היא כדאית ונוחה. בשלב זה, נותר לכם רק לקנות את הזהב לצורך השקעה ולחכות זמן מה, כדי להרוויח מהרכישה. נאחל לכם בהזדמנות זו שיהיה בהצלחה ושתשקיעו נכון.

האם ההשקעה בזהב באמת כדאית

מה היה לנו במאמר?
האם ההשקעה בזהב באמת כדאית?
מידע נוסף
הזמנת דו"ח BDI
כללי

הזמנת דו"ח BDI

לכל אחד מאיתנו יש דירוג אשראי באמצעותו הוא יכול לראות מהי תמונת המצב המשתפת בעיני הבנקים ומוסדות המימון בישראל המעוניינים לקבל עליו מידע. את דירוג

קרא עוד »
איך מחושב דירוג אשראי
כללי

איך מחושב דירוג אשראי

לאחר תיקון חוק נתוני האשראי בשנת 2017, החל משרד האוצר לתפעל את מערכת נתוני האשראי באמצעותה כל אזרח ישראלי מעל גיל 18 מקבל דירוג אשראי.

קרא עוד »
מה מחירו של מחסן הגינה?
כללי

מה מחירו של מחסן הגינה?

מחסן גינה נחשב לפריט נחוץ בחצרות וגינות רבות ברחבי הארץ והעולם. אנחנו מצאנו את עצמנו לאחרונה תרים אחר מחסן גינה איכותי במחיר טוב שיספק לנו

קרא עוד »