בין אם אתם מודעים לכך, ובין אם לא, יש מי שמפקח על כל ההתנהלות הפיננסית שלכם, מעין אחד גדול, ששמו בידיאיי. ליתר דיוק, בידיאיי עוקבים אחר היכולת של כל אזרח להחזיר חובות. רישום בידיאיי שלילי עלול להקשות עליכם לקבל אשראי, משכנתא או הלוואה. חברתנו מתמחה בשירותים כגון ייעוץ BDI ומחיקת רישום בידיאיי שלילי.

מה ניתן לעשות במקרה של BDI שלילי?

קודם כל, חשוב לדעת כי בידיאיי שלילי הוא לא סוף העולם. בדיוק לשם כך נועד ייעוץ BDI. ייעוץ זה למעשה מעניק שירות פיננסי משפטי, אשר מטרתו העיקרית היא מחיקת הרישום השלילי. מומלץ וחשוב לבצע ייעוץ BDI אך ורק על ידי איש מקצוע, אשר מכיר את התחום ומתמחה בו. 

ייעוץ BDI: כיצד זה עובד? 

ראשית, בשלב הראשון, תערך אנליזה פיננסית רחבה ומקיפה, כאשר במסגרתה מתבצעת בדיקה של נתוני האשראי שלכם. במילים אחרות, מתבצעת בדיקה מעמיקה של יכולת העמידה שלכם בכל הנוגע לעמידה בתשלומים והחזרי חובות. 

לאחר מכן, ברגע שהתמונה בהירה וברורה יותר, מתבצעת בדיקת אפשרות למחיקת בידיאיי שלילי. היועץ למעשה בוחן כל מקרה לגופו, ובודק מהי הדרך המהירה והאפקטיבית ביותר למחיקת הרישום השלילי. חברתנו מתמחה בתחום וסייעה לאלפי ישראלים להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים. 

לכמה זמן נשמר דירוג האשראי?

הנתונים והמידע אשר נאספים על ידי גופים שונים כגון בנקים, חברות אשראי ודומה, נשמרים במאגרים לתקופות ספצפיות אשר נקובות בחוק. משמעות הדבר היא כי גם למידע שלילי, יש תאריך תפוגה. 

  1. פשיטת רגל: מידע אשר נשמר למשך תקופה של עד שבע שנים מרגע בו ניתן ההפטר. 
  2. הוצאה לפועל: עד כ-5 שנים ממועד פתיחתו של התיק. 
  3. בנק ישראל: מתאריך סיום ההגבלה על החייב, ועד לתקופה של שלוש שנים. 

כמו כן, המידע נמצא במאגרי המידע אשר נרכשים על ידי בנקים מסחריים, בנקים למשכנתאות, חברות מסחריות, חברות אשראי, משכירים, מקומות עבודה, חברות ליסינג, חברות אשראי חוץ בנקאיות ועוד.  

ניתן לראות כי הרישום השלילי נובע מנתונים מן העבר, כגון הוצאה לפועל, פשיטת רגל, מכתבי התראה, אי פירעון ועוד. נתונים מסוג זה כאמור יכולים להכתים את הדוח של הלקוח ולפגוע ביכולתו לקבל משכנתא, אשראי, הלוואה, ואף קבלה למקומות עבודה רציניים. 

לא פעם לקוחות רבים נתקלים במצב בו רכשו דירה, וברגע שקובעים פגישה בבנק על מנת לקבל משכנתא, מגלים כי קיים נגדם רישום בידיאיי שלילי, בגין חובות, או התנהלות פיננסית לא תקינה. מדובר במצב לא נעים, בעל השלכות מהותיות כגון הפרת חוזה מכר בעקבות סירוב קבלת משכנתא לעסקת הרכישה. 

חברתנו מתמחה בין היתר במחיקת רישום בידיאיי שלילי, תיקון רישום, ועוד מגוון פעולות ושירותים. מדובר בפעולה מהותית וחשובה אשר יכולה להחזיר ללקוחות רבים את היכולת להתנהל נכון יותר, וכמובן לקבל הלוואה או משכנתא במידת הצורך. 

ייעוץ BDI עסקי

לכל חברה או עסק במדינת ישראל קיים דירוג בידיאיי. מדובר במעין סרגל אשר מטרתו לבחון ולדרג את היציבות הכלכלית של העסק, ובעיקר את היכולת לעמוד בהתחייבות פיננסית, החזר חובות וכדומה. מדובר בייעוץ חשוב במיוחד מהסיבה כי מיקום העסק על סרגל הסיכון קובע את דירוג האשראי של העסק. 

דירוג אשראי כאמור מאותת לחברות האשראי והבנקים אם מדובר בלוונה בסיכון גבוה שיידרש לערבות נוספת, או בלווה בסיכון נמוך שניתן בקלות לאשר לו הלוואה בריבית נמוכה ונוחה. מכאן, כי דירוג בידיאיי הינו קריטי וחשוב עבור חברות ועסקים, כאשר בידיאיי שלילי עלול לפגוע בתפקודו השוטף של העסק. 

הטיפול מתחיל בראש ובראשונה בתהליך ייעוץ BDI מקצועי. במסגרת ייעוץ זה, נבחנים לעומק אספקטים רבים בהתנהלות הפיננסית של העסק, הן באמצעות בדיקת חובות, אשראי, צ׳קים אשר חזרו, פיגורים בתשלומים שונים, חשבונות מוגבלים במידה וישנם ועוד. 

לאחר התבהרות המצב, היועץ למעשה מגבש תוכנית הבאה ספציפית, אשר מובילה בסופו של דבר למחיקת בידיאיי שלילי, מה שמאפשר לבעל העסק לקבל אשראי בקלות, והלוואה בתנאים נוחים ובריביות נמוכות ואטרקטיביות. 

חברתנו מתמחה זה שנים במתן שירותים מגוונים בתחום, כאשר הדגש הינו על מחיקת רישום בידיאיי שלילי עבור פרטיים ועסקיים כאחד. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לקהל לקוחות רחב את השירות האדיב, המקצועי והיעיל ביותר, תוך זמן קצר. 

מה היה לנו במאמר?
ניקוי BDI שלילי
עורך דין יוני לוי
רוצה להתחיל דף חדש?
משרדנו מתמחה בניקוי BDI, טיפלנו באלפי תיקים ועזרנו לאלפי לקוחות שלנו להתחיל מחדש בבנקים, ע"י צוות מסור וקשרים שצברנו מעל עשור. מלא את הטופס ותתחיל דף חלק.
מידע נוסף

איך מבטלים בי די אי שלילי

חברת בידיאיי למעשה עוסקת במתן שירותים פיננסים, שירותים לעסקים ודירוג סיכוני אשראי בפרט. עבור רובנו, בידיאיי צף במקרה של דירוג שלילי, אשר מוביל לאי קבלת

קרא עוד »

ניקוי BDI

על מנת לדבר על ניקוי BDI חשוב קודם כל להבין מהו דירוג BDI. מדובר על מידע אודות הלקוח אשר כולל מידע חיובי כגון עמידה בתשלומים,

קרא עוד »

שיפור BDI שלילי

דוח BDI הינו למעשה דוח אשר מורכב מנתוני האשראי שלכם. כאשר דרוג האשראי אינו חיובי יש צורך בתיקון, או במילים אחרות: שיפור BDI שלילי, זאת

קרא עוד »

מחיקת BDI שלילי

אלפי ישראלים מדי שנה שומעים הן מהבנק והן מחברות האשראי אודות בידיאיי שלילי אשר מוביל לאי מתן אשראי, משכנתא או הלוואה. אם נקלעתם למצב דומה,

קרא עוד »

דירוג אשראי של עסקים

דירוג אשראי של עסקים הינו אחד הכלים החשובים ביותר אשר משמשים משקיעים, בנקים וחברות אשראי בעת תהליך של הערכת סיכונים וקבלת החלטות אודות מתן אשראי

קרא עוד »

בדיקת BDI

הסיבה המרכזית והעיקרית ביותר לתהליך בדיקת BDI היא בעקבות העובדה כי נתוני אשראי מהווים את כרטיס הביקור של כולנו בכל תקשורת פיננסית כגון בקשת משכנתא,

קרא עוד »

איך לתקן BDI

לפני שעונים על השאלה איך לתקן BDI, חשוב קודם כל להביא מהו BDI. ובכן, מדובר על גוף אשר עורך רישום של מידע ודוחות אודות התנהלות

קרא עוד »

איך לנקות דירוג אשראי

כולם מדברים על דירוג אשראי, ושואלים איך לנקות דירוג אשראי שלילי. למעשה, דירוג אשראי משפיע בשנים האחרונות על כל תחומי החיים שלנו, ועל התחום הפיננסי

קרא עוד »

איך לשפר דירוג אשראי

דירוג אשראי שינה את חוקי המשחק בכל הקשור להתנהלות פיננסית. כיום, כל פעולה נרשמת, כגון איחור תשלומים, מינוס וכדומה. דירוג אשראי חיובי וגבוה מאפשר קבלת

קרא עוד »