לעשות סדר בביטוחים – למי זה מומלץ?

על פי נתוני משרד האוצר מעל 85% מהישראלים משלמים על ביטוחים כפולים ומיותרים לחינם. זו הסיבה העיקרית בשלה כדאי לערוך סדר בתיק הביטוחים. איך עושים את זה? על כך בדיוק ריכזנו לכם כאן מידע. מוזמנים להמשיך איתנו. מקווים שנצליח לסייע לכם.

 

איך עורכים סדר בתיק הביטוחי?

ענף הביטוח משתנה ללא הרף. התחרות בענף גבוהה וכך לא מעט חברות ביטוח מוזילות את מחירי הפוליסות המוצעות על ידן כדי לגרום ליותר ויותר אנשים להגיע אליהן ולרכוש דרכן את יתר הביטוחים שלהם. כך באמצעות עריכת סדר בתיק הביטוחי ניתן להוזיל ולייעל את תיק הביטוח בצורה משמעותית.

כדי לערוך סדר בנושא, משרד האוצר הקים את מערכת הר הביטוח המאפשר הפקת דו"ח ביטוחים בו תקבלו מידע על הביטוחים הקיימים על שימכם. השירות המונגש על ידי משרד האוצר הוא אמנם יעיל לאנשים רבים. אך מי שמחפש להקיף את הנושא מכל כיוון שהוא, פונה ליועץ ביטוח לצורך בדיקת התיק.

פעמים רבות נתונים נשמטים מהמערכת ויש צורך לפנות בצורה ישירה לחברות המבטחות. כיום, קל יותר לקבל בדיקת ביטוחים מקצועית בקלות, יותר מאי פעם. נכנסים אל אתר הר הביטוח הבטוח, משאירים פרטים ליצירת קשר ולאימות נתונים וכך התהליך מתחיל. יועץ מקצועי יחזור אליכם עם הנתונים שנמצאו וכך בהדרכתו יהיה לכם קל יותר לייעל ולהוזיל את תיק הביטוח האישי שלכם.

 

מי צריך לעשות סדר בתיק הביטוח?

ענף הביטוח בתחרות מתמדת

לכל אזרח ישראלי מומלץ אחת לשנתיים – שלוש, לבדוק מה קורה עם תיק הביטוח שלו. לא מעט אנשים מגלים כי מחירי הביטוח השתנו וכיום הם יכולים למצוא פוליסה מקיפה יותר באותו מחיר שהם שילמו על הפוליסה הישנה…

 

ביטול ביטוחים מיותרים

במרוץ השנים אנשים עוברים שינויים. החיים הם דינאמיים וכך יתכן ולמבוטח יש ביטוחים ישנים שהם היו חיוניים עבורו בעבר והיום הם מיותרים לו. במקרה כזה חשוב לערוך בדיקת ביטוחים מקצועית ולבדוק האם הביטוחים הקיימים הם תועלתיים ונצרכים.

 

ביטול כפל ביטוחים

פעמים רבים אנשים מבוטחים ומשלמים על מספר ביטוחים המכילים רכיב ביטוחי זהה. זה יכול להיות ביטוח סיעודי וביטוח בריאות או כל ביטוח אחר. כדי למנוע מצב בו אנשים משלמים על ביטוח כפול למרות שהם לא ירוויחו מהעניין במקרה ביטוחי, יש לערוך בדיקת ביטוחים מקצועית. עין לא מקצועית תתקשה לזהות את הביטוחים הכפולים, בפרט כאשר שמות הביטוחים משתנים מחברה לחברה…

 

לסיכום

מידי שנתיים – שלוש, מומלץ לערוך סדר בתיק הביטוחי כפי שסיכמנו כאן. ההמלצה תקפה לכל אזרח ישראלי. ניתן לעשות זאת באופן עצמאי אך ההמלצה היא להיעזר באיש מקצוע לצורך כך, כפי שסיכמנו כאן, ישנה חשיבות רבה לעריכת הסדר הביטוחי באמצעותו ניתן להוזיל ולייעל משמעותית את הביטוחים הקיימים.

לסדר את הביטוחים

מה היה לנו במאמר?
לעשות סדר בביטוחים - למי זה מומלץ?
מידע נוסף
הזמנת דו"ח BDI
כללי

הזמנת דו"ח BDI

לכל אחד מאיתנו יש דירוג אשראי באמצעותו הוא יכול לראות מהי תמונת המצב המשתפת בעיני הבנקים ומוסדות המימון בישראל המעוניינים לקבל עליו מידע. את דירוג

קרא עוד »
איך מחושב דירוג אשראי
כללי

איך מחושב דירוג אשראי

לאחר תיקון חוק נתוני האשראי בשנת 2017, החל משרד האוצר לתפעל את מערכת נתוני האשראי באמצעותה כל אזרח ישראלי מעל גיל 18 מקבל דירוג אשראי.

קרא עוד »
מה מחירו של מחסן הגינה?
כללי

מה מחירו של מחסן הגינה?

מחסן גינה נחשב לפריט נחוץ בחצרות וגינות רבות ברחבי הארץ והעולם. אנחנו מצאנו את עצמנו לאחרונה תרים אחר מחסן גינה איכותי במחיר טוב שיספק לנו

קרא עוד »