מה הם מזלפים למקלחת?

כאשר אנחנו מעצבים את המקלחת בבית, הבחירה של המזלף היא אחת הבחירות החשובות. המזלף הוא למעשה ראש הברז של המקלחת, והוא זה שמאפשר לנו להתקלח בצורה נוחה. בשוק המזלפים יש היום מבחר גדול, ואתם רק צריכים להחליט מהי האפשרות שבה אתם מעוניינים. אנחנו כאן כדי לתת לכם את כל המידע על מזלפים למקלחת וכיצד לבחור אותם.

 

מזלפים למקלחת

הדבר הראשון שאותו צריך להבין הוא מהם בדיוק מזלפים למקלחת. כאמור, מזלף הוא הראש של ברז המקלחת, זה שנמצא בסוף הצינור שמחובר אל הברז. המזלף הוא למעשה הכלי המרכזי שבו אנחנו עושים שימוש במהלך הרחצה, ומכאן נובעת החשיבות הרבה שלו.

בדיוק כמו בבחירת ברזים לאמבטיה, גם בבחירה של מזלף יש כמה שיקולים שצריכים לעמוד לנגד העיניים שלנו. הקפדה על השיקולים הללו תיתן לנו להנות ממזלף איכותי. לפניכם מספר נקודות שעליהם צריך לתת את הדעת לפני שבוחרים מזלף.

לפזר במקלחת

היקף וגודל

הדבר הראשון הוא לבדוק את הגודל וההיקף של המזלף, לרבות האורך של הצינור. ככל ששטח הפנים של המזלף גדול יותר, כך תוכלו לקבל יותר מים במשך הרחצה על ידי המזלף.

 

אפשרויות שליטה

אחד ההבדלים הבולטים בין מזלפים מסוגים שונים הוא אפשרויות השליטה שהם מציעים לכם. ישנם מזלפים עם שני מצבי שליטה, שלוש והיום אפילו ניתן לראות מזלפים עם חמישה מצבי שליטה. כדאי לבחור מזלף שנותן לנו כמה שיותר שליטה על עוצמת המים.

 

תאורה

אם חשוב לכם קצת אפקטים, כיום ישנם מזלפים שמגיעים עם תאורה מובנית. לדבר הזה אין תמיד משמעות מבחינה טכנית, אולם מדובר בגימיק שלא מעט אנשים אוהבים אותו.

לפזר במקלחת

צבע עיצוב כללי

למרות שהייעוד של המזלף ברור, אין שום סיבה שהוא לא יהיה משהו שעל הדרך גם הופך את האמבטיה שלנו ליפה יותר. המזלפים מגיעים כיום במספר צבעים, וכדאי לבחור את המזלף שנראה לכם הכי יפה. כמובן, העיצוב והצבע של המזלף לא יכולים לבוא על חשבון האיכות של המוצר.

 

יצרן ואיכות

הגורם האחרון שאותו כדאי לקחת בחשבון הוא האיכות של המזלף. קנייה של מזלף מחברה מוכרת תבטיח לכם מוצר איכותי שיוכל לספק את הצרכים שלכם. מנגד, ישנם לא מעט מזלפים זולים, שאולי במבט ראשון נראים טוב אולם מהר מאוד תבינו שמדובר על מוצרים לא איכותי שחבל לקנות. קנייה חכמה היא זו שתיתן לכם מזלף איכותי להרבה שנים.

 

לסיכום

בחירה של מזלף דורשת מאיתנו הקפדה על מספר פרטים, על מנת שנוכל להנות מרחצה נעימה. הדבר הראשון הוא לדאוג שהמזלף יהיה בגודל מספיק, ושהצינור שלו יהיה ארוך דיו על מנת לאפשר לנו להתקלח בצורה נוחה. בדקו שהמזלף מספק לכם אפשרויות שליטה שונות על עוצמת המים, והקפידו לקנות מזלף של יצרן איכותי על מנת שהוא יחזיק לכם מעמד למשך מספר שנים.

לפזר במקלחת

מה היה לנו במאמר?
מה הם מזלפים למקלחת
מידע נוסף
הזמנת דו"ח BDI
כללי

הזמנת דו"ח BDI

לכל אחד מאיתנו יש דירוג אשראי באמצעותו הוא יכול לראות מהי תמונת המצב המשתפת בעיני הבנקים ומוסדות המימון בישראל המעוניינים לקבל עליו מידע. את דירוג

קרא עוד »
איך מחושב דירוג אשראי
כללי

איך מחושב דירוג אשראי

לאחר תיקון חוק נתוני האשראי בשנת 2017, החל משרד האוצר לתפעל את מערכת נתוני האשראי באמצעותה כל אזרח ישראלי מעל גיל 18 מקבל דירוג אשראי.

קרא עוד »
מה מחירו של מחסן הגינה?
כללי

מה מחירו של מחסן הגינה?

מחסן גינה נחשב לפריט נחוץ בחצרות וגינות רבות ברחבי הארץ והעולם. אנחנו מצאנו את עצמנו לאחרונה תרים אחר מחסן גינה איכותי במחיר טוב שיספק לנו

קרא עוד »