מחיקת BDI שלילי

אלפי ישראלים מדי שנה שומעים הן מהבנק והן מחברות האשראי אודות בידיאיי שלילי אשר מוביל לאי מתן אשראי, משכנתא או הלוואה. אם נקלעתם למצב דומה, הגיע הזמן לפנות לחברה מקצועית אשר מתמחה בשירותי מחיקת BDI שלילי. חברתנו מתמחה במחיקת רישום בידיאיי שלילי, תיקון דירוג אשראי ועוד מגוון שירותים נוספים. 

כשאומרים דוח BDI למעשה מתכוונים לדוח נתוני אשראי, כזה שכולל את ההיסטוריה העדכנית והרחוקה שלכם, כאשר הדגש הוא על ההיסטוריה הפיננסית והעסקית ה״בעייתית״. דוח זה כולל מידע על הגבלות שונות על החשבון שלכם.

הגבלות אלו באות לידי ביטוי בהתראות לפני נקיטת הליכים שנשלחו הן מחברות האשראי והן מהבנק וכמובן מידע על פשיטות רגל וכינוס נכסים. נתונים ומידע מסוג זה מגדירים בסופו של דבר, באופן ישיר, עבור הבנק האם כדאי לו להסתכן בכך שהוא מעניק לכם אשראי, משכנתא, או הלוואה. 

במילים אחרות, דוח נתוני אשראי, או בשמו השני דוח BDI, הינו למעשה נייר אשר מקבל הבנק, ומונע ממנו, במידת הצורך, להעניק לכם הלוואה, או לנהל את עניינכם הכספיים באופן עצמאי ושגרתי.

מי עושה שימוש בדירוג אשראי? 

בראש ובראשונה, גופים שונים כגון חברות אשראי, בנקים, וכמובן גם משקיעים. למעשה, משקיעים רבים עושים שימוש בדירוג האשראי ככלי אפקטיבי מדויק להערכת סיכוני אשראי והשוואה. גופים מוסדיים כגון בנקים, קרנות פנסיה, חברות ביטוח וכדומה משתמשים בדירוג ככלי תמיכה והשלמה להערכות אשר נעשות באופן פנימי. 

כאמור, דירוג אשראי הינו מדד מעולה לאיכות האשראי וההתחייבות. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון קריטריונים נוספים, כגון ניתוח עצמאי של מכלול הסיכונים הקיים. 

מהם המאפיינים של BDI ודירוג אשראי?

דוח BDI למעשה עושה שימוש במידע הן עדכני והן היסטורי, על מנת לבנות הערכה ותחזית לטווח קרוב. לדוגמא, על מנת להעריך את איכות האשראי של המנפיק, תקח סוכנות הדירוג בחשבון את מחזור העסקים של כל המגזר שאותו מנפיק חוב משתייך אליו, לצד מגמות נוספות בביצועים תפעוליים. 

כמו כן, מדובר על כלי עזר למשקיעים אשר נדרשים לקבל החלטת השקעה. במילים אחרות, דירוג אשראי, BDI חיובי או שלילי, ודוח נתוני אשראי  למעשה מגלמים היבט מרכזי של החלטת ההשקעה או מתן האשראי או הלוואה, זאת באמצעות איכות האשראי. 

ניתן לראות כי בשנים האחרונות שירותי מחיקת BDI שלילי הפכו מבוקשים יותר ויותר, כאשר ישראלים רבים אינם מקבלים משכנתא, אשראי, הלוואה ועוד מגוון רחב של יתרונות ושירותים בגלל דירוג אשראי שלילי. כיום, קיימות חברות רבות אשר מציעות מחיקת BDI שלילי, כאשר חשוב ומומלץ לבחור בחברה מקצועית בעלת ניסיון בלבד. 

מדוע נתוני BDI משתנים?

הסיבות לשינויים הינן מגוונות ושונות, ובדרך כלל עשויות להיות קשורות לשינויים כלכליים או להתפתחות כזו או אחרת בסביבה העסקית. לחילופין, שינוי בנתונים יכול לנבוע בעקבות התפתחות בענף העסקי הספציפי. 

במקרים מסוימים, שינויים בסביבה עסקית יכולים להשפיע על איכות האשראי של המנפיקים. לדוגמא, בסביבת תחרות חדשה אשר לא ניתן לצפות במועד דירוג ראשוני, עשויה לפגוע באופן ישיר ברווחיות העתידית, ובעקבות כך להוביל להורדת דירוג אשראי. 

מחיקת BDI שלילי: כל מה שחשוב שתדעו

מי שסובל מ-BDI שלילי, עובר לא פעם להתנהלות כלכלית מסוג אחר אשר נכפית עליו. התנהלות זו באה לידי ביטוי באי קבלת אשראי, פנקס צ׳קים ומשיכת סכום גבוה של כסף. במילים אחרות, קיום במזומן בלבד. בנוסף, במקרה של בקשת הלוואה, בדרך כלל יקבלו ריביות גבוהות במיוחד. 

נכון כי BDI שלילי מקשה על קבלת הלוואה, אשראי ומשכנתא, אך חשוב לזכור כי אחת הסיבות המרכזיות לכך היא העובדה כי רבים אינם מבינים כיצד העסק עובד, מה מוגדר כסיכון, כיצד להגיש בקשה אשר תקבל מענה, ובסופו של דבר תאפשר קבלת הלוואה בתנאים נוחים. 

לכן, על מנת להבטיח מחיקת BDI שלילי באופן מהיר ואפקטיבי, מומלץ לפנות לחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום, ולא להתפשר על פחות מכך, מהסיבה הפשוטה כי מדובר על שינוי קטן שיכול לשנות חיים שלמים. ערכו סקר שוק, ובחרו אך ורק בחברה בעלת ניסיון, מוניטין, וקהל לקוחות מרוצה. 

חברתנו מתמחה זה שנים בשירותי מחיקת BDI שלילי, תיקון דירוג אשראי, ועוד מגוון שירותים נוספים בתחום. כיום, חברתנו מובילה בתחומה, וגאה להעניק שירות אפקטיבי, מהיר, ומקצועי, ברמה הגבוהה ביותר. 

מה היה לנו במאמר?
ניקוי BDI שלילי
עורך דין יוני לוי
רוצה להתחיל דף חדש?
משרדנו מתמחה בניקוי BDI, טיפלנו באלפי תיקים ועזרנו לאלפי לקוחות שלנו להתחיל מחדש בבנקים, ע"י צוות מסור וקשרים שצברנו מעל עשור. מלא את הטופס ותתחיל דף חלק.
מידע נוסף

איך מבטלים בי די אי שלילי

חברת בידיאיי למעשה עוסקת במתן שירותים פיננסים, שירותים לעסקים ודירוג סיכוני אשראי בפרט. עבור רובנו, בידיאיי צף במקרה של דירוג שלילי, אשר מוביל לאי קבלת

קרא עוד »

ייעוץ BDI

בין אם אתם מודעים לכך, ובין אם לא, יש מי שמפקח על כל ההתנהלות הפיננסית שלכם, מעין אחד גדול, ששמו בידיאיי. ליתר דיוק, בידיאיי עוקבים

קרא עוד »

ניקוי BDI

על מנת לדבר על ניקוי BDI חשוב קודם כל להבין מהו דירוג BDI. מדובר על מידע אודות הלקוח אשר כולל מידע חיובי כגון עמידה בתשלומים,

קרא עוד »

שיפור BDI שלילי

דוח BDI הינו למעשה דוח אשר מורכב מנתוני האשראי שלכם. כאשר דרוג האשראי אינו חיובי יש צורך בתיקון, או במילים אחרות: שיפור BDI שלילי, זאת

קרא עוד »

דירוג אשראי של עסקים

דירוג אשראי של עסקים הינו אחד הכלים החשובים ביותר אשר משמשים משקיעים, בנקים וחברות אשראי בעת תהליך של הערכת סיכונים וקבלת החלטות אודות מתן אשראי

קרא עוד »

בדיקת BDI

הסיבה המרכזית והעיקרית ביותר לתהליך בדיקת BDI היא בעקבות העובדה כי נתוני אשראי מהווים את כרטיס הביקור של כולנו בכל תקשורת פיננסית כגון בקשת משכנתא,

קרא עוד »

איך לתקן BDI

לפני שעונים על השאלה איך לתקן BDI, חשוב קודם כל להביא מהו BDI. ובכן, מדובר על גוף אשר עורך רישום של מידע ודוחות אודות התנהלות

קרא עוד »

איך לנקות דירוג אשראי

כולם מדברים על דירוג אשראי, ושואלים איך לנקות דירוג אשראי שלילי. למעשה, דירוג אשראי משפיע בשנים האחרונות על כל תחומי החיים שלנו, ועל התחום הפיננסי

קרא עוד »

איך לשפר דירוג אשראי

דירוג אשראי שינה את חוקי המשחק בכל הקשור להתנהלות פיננסית. כיום, כל פעולה נרשמת, כגון איחור תשלומים, מינוס וכדומה. דירוג אשראי חיובי וגבוה מאפשר קבלת

קרא עוד »